Kniha návštev

Dátum: 08.06.2018

Vložil: Albertsnarl

Titulok: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate gland is central to the a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The men's prostate can be found just while watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually very uncomfortable and inconvenient to the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is regarded as the common prostate-related condition in men younger than 55 years. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of all varieties of prostate infection. It is caused by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect in the gland and the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections via other parts from the body. A patient may experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal of the prostate defect as well as the use antibiotics and NSAIDs to take care of the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to determine the sources of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate weight loss program is important. These are some from the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for health and wellness and this will also keep your urinary track clean.

2. Some studies declare that several ejaculations weekly will help to prevent cancer of prostate.

3. Eat beef without excess. It has been shown that consuming greater than four meals of beef weekly will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most important measure to consider to be sure a healthy prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you must select prostate examination at least a year.

Dátum: 23.10.2016

Vložil: Martin Královičovič

Titulok: Gratulácia

Dobrý deň prajem, už dlhšiu dobu sledujem úspechy vašej CHS Blue Slovakia. Poľovníctvu sa venujem 30 rokov a psy som mal už ako malý chlapec a mám doteraz. Je pravda, že donedávna som osobne toto plemeno nestretol, ale stačilo jedno stretnutie a už mi je úplne jasné, prečo ste mu podľahli. Niečo tak nežné a zároveň plné energie, inteligencie s pudom lovca, som u tak mladého jedinca dávno nevidel. Áno, nie je to ani povaha jazvečíka, ani teriéra a práve preto ma jeho nežnosť a energia (na basta až neuveriteľná) naozaj prekvapila,,,ale v tom dobrom a pozitívnom smere. Toto plemeno sa proste nedá prehliadnuť a keďže vo vašej CHS to nie je len výstavný kruh, ale aj terén a práca, o to viac vám držím palce a gratulujem! Ste jediná CHS u nás, ČR a asi aj v okolitých štátoch, ktorá sa tak aktívne venuje poľovníckej praxi a vediete svoje jedince k prinavráteniu a oživeniu vlastností, ktoré toto plemeno v sebe má a na čo bolo vyšľachtené. Ste na začiatku, ale vaša CHS to odštartovala ako prvá a dali ste nádej plemenu, aby už nebolo len okrasa na dvoroch a výstavách. Je evidentné, že ste do toho dali celé svoje srdce a nie len vidinu financií! Toto plemeno má v sebe potenciál a eleganciu zároveň. V rukách poľovníka proste musí dosahovať úspechy a spraviť skúšky s takýmto plemeno je radosť a nie námaha. Ak vaše jedince dokazujú úspechy a vlohy vo veku jedného roku, čo potom? Naozaj vám držím palce, nech sa vám darí v každom smere a raz ,,,možno raz, tak šteniatko jedine od vás! S pozdravom Martin

Dátum: 01.12.2015

Vložil: Marcela

Titulok: šteniatka

Dobrý večer, dá sa už teraz u vás zajednať šteniatko z vášho plánovaného vrhu A?

Dátum: 03.12.2015

Vložil: Blue Slovakia kennel

Titulok: Re:šteniatka

Dobrý deň, napíšte nám na e-mail blueslovakiakennel@gmail.com

Dátum: 30.11.2015

Vložil: Andrej Vinkel

Titulok: Gratulujem

Dobrý deň, už pár krát som videl vás a vaše psíky na výstavách a teraz som si pozrel aj vašu webovú stránku a musím iba prehlásiť - krásne psy, nádherné úspechy, a tie pracovné skúšky! Je jasné ako ich máte radi a ako sa im venujete,,,,,teším sa na vrh A a ak by som si raz zobral aj ja také plemeno, tak jedine od vás, s pozdravom AV

Dátum: 01.12.2015

Vložil: Blue Slovakia kennel

Titulok: Re:Gratulujem

Ďakujeme za pekné slová :)

Dátum: 28.11.2015

Vložil: Jirka Vojtěch

Titulok: "modrásci"

Krásný . Co dodat ...

Dátum: 28.11.2015

Vložil: Blue Slovakia kennel

Titulok: Re:"modrásci"

Ďakujeme :)

Pridať nový príspevok